Dýně - Statek u Pipků


Kniha návštěv

Datum: 24.05.2019

Vložil: Joshuakix

Titulek: Abuse and lifetime blocking of the site - dynovysvet.cz.

Hey. Soon your hosting account and your domain dynovysvet.cz will be blocked forever, and you will receive tens of thousands of negative feedback from angry people.

Pay me 0.5 BTC until June 1, 2019.
Otherwise, you will get the reputation of a malicious spammer, your site dynovysvet.cz will be blocked for life and you will be sued for insulting believers. I guarantee this to you.

My bitcoin wallet:19ckouUP2E22aJR5BPFdf7jP2oNXR3bezL

Here is a list of what you get if you don’t follow my requirements:
+ abuse spamhouse for aggressive web spam
+ tens of thousands of negative reviews about you and your website from angry people for aggressive web and email spam
+ lifetime blocking of your hosting account for aggressive web and email spam
+ lifetime blocking of your domain for aggressive web and email spam
+ Thousands of angry complaints from angry people will come to your mail and messengers for sending you a lot of spam
+ complete destruction of your reputation and loss of clients forever
+ for a full recovery from the damage you need tens of thousands of dollars

All of the above will result in blocking your domain and hosting account for life. The price of your peace of mind is 0.5 BTC.

Do you want this?

If you do not want the above problems, then before June 1, 2019, you need to send me 0.5 BTC to my Bitcoin wallet: 19ckouUP2E22aJR5BPFdf7jP2oNXR3bezL

How do I do all this to get this result:
1. I will send messages to 33 000 000 sites with contact forms with offensive messages with the address of your site, that is, in this situation, you and the spammer and insult people.
And everyone will not care that it is not you.
2. I’ll send messages to 19,000,000 email addresses and very intrusive advertisements for making money and offer a free iPhone with your website address dynovysvet.cz and your contact details.
And then send out abusive messages with the address of your site.
3. I will do aggressive spam on blogs, forums and other sites (in my database there are 35 978 370 sites and 315 900 sites from which you will definitely get a huge amount of abuse) of your site dynovysvet.cz.
After such spam, the spamhouse will turn its attention on you and after several abuses your host will be forced to block your account for life.
Your domain registrar will also block your domain permanently.

All of the above will result in blocking your domain and hosting account for life.
If you do not want to receive thousands of complaints from users and your hosting provider, then pay before June 1, 2019.
The price of your peace of mind is 0.5 BTC.
Otherwise, I will send your site through tens of millions of sites that will lead to the blocking of your site for life and you will lose everything and your reputation as well.
But get a reputation as a malicious spammer.

My bitcoin wallet:19ckouUP2E22aJR5BPFdf7jP2oNXR3bezL

—————

Datum: 20.10.2018

Vložil: Lenufka

Titulek: Absolutní spokojenost! letos 3x a zítra vyrážíme zase!

Dýnový svět je tady v okolí nejlepší "zábavný park" přírodního typu jediný! Vzala jsem v pracovní den svého psa a paráda, ale na íkend si netroufám. JInak zkusili jsme polévku - super, hranolky dýňové - lepší než klasické! Nemůžet za to, že jste k prasknutí o víkendu a tak ta restaurace byla k prasknutí, ale je fakt, že venku se dalo objednat klobásku a pití a tam se čekalo o polovinu méně. Maximální spokojenost, vstřícnost Vás, i když jste neměli otevřeno tak jste nás pustili dovnitř a počkali jsme si uvnitř. Děkujeme!!!

—————

Datum: 15.10.2017

Vložil: Petra

Titulek: Nadhera !!!!!!

Absolutni nadhera !!!! Nema konkurenci ani v USA na ZADNE pumpkin patch, kterou jsme tam kdy navstivili. Neuveritelne prekrasne dyne, cela farma prekrasne udelana, vse moc pekne a originalni. V USA by od vas mohli kopirovat. Jedina vytka: vase restaurace- SILENE dlouha fronta, cekali jsme v ni 50 minut. Fronta tam stala hodiny, lidi venku nemohli prochazet skrz, nezorganizovane. Ale jinak vse ostatni 100% spokojenost a radost. P.

—————

Datum: 22.03.2018

Vložil: Statek u Pipků

Titulek: Re: Nadhera !!!!!!

Děkujeme za krásnou zprávu. Také jsme si vědomi, že občerstvení nebylo vzhledem k počtu návštěvníků dobře zorganizované. Bereme si z minulého roku velké ponaučení a letos v roce 2018 celý přístup k občerstvení návštěvníků měníme. Předem věříme, že budou do budoucna naši návštěvníci spokojení.

—————

Datum: 02.10.2016

Vložil: Štěpánka

Titulek: Jedním slovem nádhera

Děkujeme moc za krásný a příjemný den u Vás na farmě.Bylo nám báječně.Krásné prostředí,příjemní lidé a výborné dýně,které jsem si odvezla domů.Pro děti i dospělé jedním slovem bomba.Vaše polévka je bezkonkurenční.Děkuji Štěpánka

—————

Datum: 28.09.2016

Vložil: Irena

Titulek: Báječný den

Děkujeme za úžasný den!

Vše u Vás bylo naprosto báječné a ta polévka( vřele doporučujeme ).

Přejeme krasný podzim a už teď se těšíme na příště
Irena starý kolín

—————

Datum: 25.09.2016

Vložil: babička Janička

Titulek: Krásné odpoledne mezi dýněmi

Děkujeme za krásné odpoledne u Vás-byl to perfektní relax pro mě i pro vnoučka,který se vydováděl ,vyskákal,vyběhal.....ty slámové atrakce byly bezvadné,k tomu zvířátka,mě se moc líbily dýňové totemy-paráda!!!!!!Dýńová polévka-mňam!!! Moc děkujeme za tuhle akci-je to ráj (nejen) pro děti!!!

—————

Datum: 02.11.2015

Vložil: věra508

Titulek: poslední možnost

Jezdíme k vám od roku 2013. Letos nám to "málem" nevyšlo, ale nakonec jsme přijeli 31.10.2015 a opět super zábava. Tak hodně úspěchů

—————

Datum: 18.10.2015

Vložil: Šimonek s babičkou

Titulek: Dýňové království

Moc děkujeme za krásný zážitek z naaranžovaných dýní, možnost všechny si "osahat", vydovádět se mezi nimi, pomalovat si je a vydlabat. Úžasná byla dýňová polévka. Slámový bazén je super, za rok přijedeme zase a vezmeme i celou Mateřskou školku Tři Dvory.

—————

Datum: 11.10.2015

Vložil: Marta

Titulek: Úžasné

Dobrý den, dnes jsme navštívili poprvé a byli jsme nadšeni. Také musíme pochválit dýňovou polévku. Byla vynikající.

—————