Dýně - Statek u Pipků


Kniha návštěv

Datum: 15.10.2019

Vložil: Eva

Titulek: držíme vám palce

... taky nějak nechápu dotaz " za co to jako vybíráte " ... chtěla bych vidět, co dokázal ten, kdo to napsal ! Možná nedokáže vypěstovat ani petržel ! Zkrátka. Máte to suprové, bezva nápad, dovedu si představit (vlastně ani nedovedu) co to všechno dá starostí a práce ( vypěstovat, připravit, zajistit chod... uklidit.....) všude máte pořádek..... Kdo přemýšlí, tak ví, že když se " rok nevyvede", nelze " tvořit výstavu". My jsme naštěstí pochopili .... děti byly nadšené a určitě příští rok zase dorazíme :). Držíme palce, až se Vám daří. Eva

—————

Datum: 13.10.2019

Vložil: Pavla

Titulek: Děkujeme!!!

Milá rodinko, vás dýňový svět je perfektní. Byli jsme u vás dnes poprvé, dorazili jsme po 9, na parkovišti už asi 8 aut, při odjezdu po poledni parkoviště totálně plné!!!! Skvělé jsme si to užili, děti se vyřadili, počasí nám přálo, hranolky a polévka skvělá!!! Doporučujeme a určitě přijedeme zase ;-)

—————

Datum: 13.10.2019

Vložil: Petra

Titulek: Návštěva včera- sobota 12.10.2019

Dobrý den. Vaši pumpkin patch navštěvujeme mnoho let, máte to tam naprosto výjimečné a překrásné. I včera to bylo dokonalé a krásné- až na ty davy lidí. To bylo naprosto šílené, ale očekávali jsme to ještě před příjezdem k vám. Ceny máte nízké- vstupné by bylo třeba zvýšit, ať si něco jako farmáři vyděláte a ať to odradí pár lidí. Ceny dýní a občerstvení jsou také ok. Ale ty fronty a davy lidí ok nebyly. Jste jedineční a budete mít více a více popularity a tudíž více návštěvníků. Včera jsem si tam poprvé za tolik let všimla zvláštní "Instagramové" skupiny mladých lidí, s falešnými řasami, vlasy a nehty, kteří si tam dělali selfies pro své účty a své followers. I takto se tedy teď šíří vaše popularita. Možná by stálo za to zvážit zavedení on line rezervačního systému pro návštěvy. Děkujeme, že jste tady, za Vaši farmu a krásné dýně, ale pokud tam budou takové davy lidí a hodinové fronty všude, tak přestaneme jezdit. Je to škoda pro nás, ale včera to tam bylo vskutku šílené. Přeji Vám hodně úspěchů a štěstí, ať se Vám daří.

—————

Datum: 09.10.2019

Vložil: Tomáš

Titulek: návštěva

Dobrý den, po letošní návštěvě Dýňového království musím říct že se mi prezentace dýňových výpěstků nelíbila. V loňském roce byla výstava o dost lepší! Musím taktéž říct, že mě hodně překvapila cena vstupu 70,- Za co jako vybíráte?? Nebylo by lepší vybírat symbolické vstupné?? Tímto odrazujete mnoho návštěvníků. S pozdravem T.

—————

Datum: 10.10.2019

Vložil: Dýňový svět

Titulek: Re: návštěva

Milí návštěvníci "Dýňového světa" 2019. Již jsme napsali a sdělili médiím, že úroda v letošním a loňském roce jsou na úrodu různých druhů špatné. Stále více se snažíme o to, aby byl "Dýňový svět" místem, kde si užijí příjemné chvíle rodiny s dětmi. Dýňový svět není výstava dýní. Snažíme se, aby byl Dýňový svět chápán jako místo pro příjemně strávené volné chvíle. Zatím ani počasí letošního podzimu moc nepřeje. Množství dýní a především množství různých odrůd u nás letos nenajdete. Ale předpokládáme, že do konce Dýňového světa, to je do 3. listopadu včetně, budeme mít dostatek dýní na Halloween a dostatek tradičních dýní na vaření (hokaido) atd. Další speciální a různorodé odrůdy již budou vyprodány. Náš statek však bude otevřený pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít příjemný den na venkově, v zadradě s různými atrakcemi.

—————

Datum: 14.10.2019

Vložil: 0000

Titulek: Re: návštěva

??? Že by výplata za celoroční dřinu na polích, zahradách a stodolách? Takovou kritiku může napsat jen naprostý de..... Mám pocit, ze Dýňový svět už ani víc návštěvníků nepotřebuje..jsou suprácký.

—————

Datum: 01.10.2019

Vložil: Lenka a Karel

Titulek: Díky

Děkujeme za hezky strávené odpoledne u vás na statku. Celá farma krásně udělená, vtipně naaranžované dýně. Jeli jsme sem na výlet 100 km a vůbec nelitujeme. Přejeme hodně úspěchů ve farmaření i v osobním životě.

—————

Datum: 20.10.2018

Vložil: Lenufka

Titulek: Absolutní spokojenost! letos 3x a zítra vyrážíme zase!

Dýnový svět je tady v okolí nejlepší "zábavný park" přírodního typu jediný! Vzala jsem v pracovní den svého psa a paráda, ale na íkend si netroufám. JInak zkusili jsme polévku - super, hranolky dýňové - lepší než klasické! Nemůžet za to, že jste k prasknutí o víkendu a tak ta restaurace byla k prasknutí, ale je fakt, že venku se dalo objednat klobásku a pití a tam se čekalo o polovinu méně. Maximální spokojenost, vstřícnost Vás, i když jste neměli otevřeno tak jste nás pustili dovnitř a počkali jsme si uvnitř. Děkujeme!!!

—————

Datum: 15.10.2017

Vložil: Petra

Titulek: Nadhera !!!!!!

Absolutni nadhera !!!! Nema konkurenci ani v USA na ZADNE pumpkin patch, kterou jsme tam kdy navstivili. Neuveritelne prekrasne dyne, cela farma prekrasne udelana, vse moc pekne a originalni. V USA by od vas mohli kopirovat. Jedina vytka: vase restaurace- SILENE dlouha fronta, cekali jsme v ni 50 minut. Fronta tam stala hodiny, lidi venku nemohli prochazet skrz, nezorganizovane. Ale jinak vse ostatni 100% spokojenost a radost. P.

—————

Datum: 22.03.2018

Vložil: Statek u Pipků

Titulek: Re: Nadhera !!!!!!

Děkujeme za krásnou zprávu. Také jsme si vědomi, že občerstvení nebylo vzhledem k počtu návštěvníků dobře zorganizované. Bereme si z minulého roku velké ponaučení a letos v roce 2018 celý přístup k občerstvení návštěvníků měníme. Předem věříme, že budou do budoucna naši návštěvníci spokojení.

—————