Dýně - Statek u Pipků


Kniha návštěv

Datum: 15.10.2017

Vložil: Petra

Titulek: Nadhera !!!!!!

Absolutni nadhera !!!! Nema konkurenci ani v USA na ZADNE pumpkin patch, kterou jsme tam kdy navstivili. Neuveritelne prekrasne dyne, cela farma prekrasne udelana, vse moc pekne a originalni. V USA by od vas mohli kopirovat. Jedina vytka: vase restaurace- SILENE dlouha fronta, cekali jsme v ni 50 minut. Fronta tam stala hodiny, lidi venku nemohli prochazet skrz, nezorganizovane. Ale jinak vse ostatni 100% spokojenost a radost. P.

—————

Datum: 22.03.2018

Vložil: Statek u Pipků

Titulek: Re: Nadhera !!!!!!

Děkujeme za krásnou zprávu. Také jsme si vědomi, že občerstvení nebylo vzhledem k počtu návštěvníků dobře zorganizované. Bereme si z minulého roku velké ponaučení a letos v roce 2018 celý přístup k občerstvení návštěvníků měníme. Předem věříme, že budou do budoucna naši návštěvníci spokojení.

—————

Datum: 02.10.2016

Vložil: Štěpánka

Titulek: Jedním slovem nádhera

Děkujeme moc za krásný a příjemný den u Vás na farmě.Bylo nám báječně.Krásné prostředí,příjemní lidé a výborné dýně,které jsem si odvezla domů.Pro děti i dospělé jedním slovem bomba.Vaše polévka je bezkonkurenční.Děkuji Štěpánka

—————

Datum: 28.09.2016

Vložil: Irena

Titulek: Báječný den

Děkujeme za úžasný den!

Vše u Vás bylo naprosto báječné a ta polévka( vřele doporučujeme ).

Přejeme krasný podzim a už teď se těšíme na příště
Irena starý kolín

—————

Datum: 25.09.2016

Vložil: babička Janička

Titulek: Krásné odpoledne mezi dýněmi

Děkujeme za krásné odpoledne u Vás-byl to perfektní relax pro mě i pro vnoučka,který se vydováděl ,vyskákal,vyběhal.....ty slámové atrakce byly bezvadné,k tomu zvířátka,mě se moc líbily dýňové totemy-paráda!!!!!!Dýńová polévka-mňam!!! Moc děkujeme za tuhle akci-je to ráj (nejen) pro děti!!!

—————

Datum: 02.11.2015

Vložil: věra508

Titulek: poslední možnost

Jezdíme k vám od roku 2013. Letos nám to "málem" nevyšlo, ale nakonec jsme přijeli 31.10.2015 a opět super zábava. Tak hodně úspěchů

—————

Datum: 18.10.2015

Vložil: Šimonek s babičkou

Titulek: Dýňové království

Moc děkujeme za krásný zážitek z naaranžovaných dýní, možnost všechny si "osahat", vydovádět se mezi nimi, pomalovat si je a vydlabat. Úžasná byla dýňová polévka. Slámový bazén je super, za rok přijedeme zase a vezmeme i celou Mateřskou školku Tři Dvory.

—————

Datum: 11.10.2015

Vložil: Marta

Titulek: Úžasné

Dobrý den, dnes jsme navštívili poprvé a byli jsme nadšeni. Také musíme pochválit dýňovou polévku. Byla vynikající.

—————

Datum: 29.09.2015

Vložil: Jana Š.

Titulek: pochvala

Početla jsem si o vašem statku na www.i60.cz a moc vám fandím. Jsem příliš daleko, ale nasměruji k vám naše mladé. Určitě se jim u vás bude také líbit.
Ať se vám daří!

—————

Datum: 15.01.2015

Vložil: Pharmc733

Titulek: Good info

Very nice site! <a href="https://oieapxy2.com/tyarrt/1.html">cheap goods</a>

—————