Dýně - Statek u Pipků


Kniha návštěv

Datum: 03.06.2014

Vložil: majka

Titulek: výsadba

Hezký den, může být na jednom záhonku, či zahradě vysázeno několik různých odrůd dýní? Třeba i cuketa, patizon, hokaido, zachovají si plody vlastnosti matečních rostlin?

—————

Datum: 04.08.2014

Vložil: Zdeňka Černá

Titulek: Re: výsadba

Samozřejmě že můžete, vyroste to co jste zasadili! Jiné vlastnosti by měli až křížence vypěstované ze semen těch toho co vám narostlo.

—————

Datum: 23.10.2013

Vložil: Renata

Titulek: dýně Crown Prince

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je dýně Crown Prince totožná s dýní, kterou jsem koupila na farmářských trzích tedy dle prodejce pod názvem "Královská dýně" z Nového Zélandu, nicméně vypadá stejně a údajně je uvnitř růžová. Jsou tyto druhy také určeny na vaření nebo jen na okrasu? Děkuji za váš názor

—————

Datum: 19.11.2013

Vložil: Jarka Pipková

Titulek: Re: dýně Crown Prince

Dobrý den,
nevím, jestli to bude stejná dýně. Každopádně odrůda Crown Prince, kterou pěstujeme je šedá dýně, která má všestranné využití v kuchyni, je krásná i na dekoraci. Uvnitř je dýně sytě oranžová, hutné dužiny.

—————

Datum: 12.10.2013

Vložil: Ilona

Titulek: Poděkování

Bylo nám u vás nádherně a jsem velmi ráda, že se své jedinečné práci věnujete zrovna tímto způsobem a tak krásně. Moc děkuji!:-)

—————

Datum: 29.09.2013

Vložil: Petra

Titulek: Děkujeme

Děkujeme Vám za to, že jsme mohli prožít hezký den na Vaší pěkné farmě. Ty dýně, co pěstujete jsou úžasné i to jak je umíte krásně naaranžovat na své zahradě. Byl to pro náši rodinu zážitek. Přejeme Vám krásný podzim.

—————

Datum: 29.09.2013

Vložil: KATE

Titulek: NADHERNA FARMA, NADHERNE DYNE !!!!!

DOBRY DEN. Byli jsme vcera u vas na vasi farme. Na techto "pumpkin patches" jsme jiz byli s detmi nescetnekrat v USA. Rada bych Vam ale napsala, ze vase je UPLNE NEJLEPSI, NEJHEZCI, DYNE JSOU PREKRASNE, PERSONAL MILY, PROSTREDI KRASNE, zkratka jsme nemohli ani uverit, ze neco, co zname z USA je v CR a jeste k tomu hezci !!!!!! Tyto pripady v CR vetsinou nejsou. Ale u vas ano !!!! Dyne prodavate levne a jsou moc pekne. Dyne, kterou bych koupila za 15 dollaru u vas stala 5 dollaru. Abych to shrnula- vase farma je vskutku nadherna a jste mooooc sikovni, ze to tam tak krasne vedete. Smekam pred vami a dekujeme za nadherny zazitek a opravdu krasne misto.Dekujeme.Kate.

—————

Datum: 22.09.2013

Vložil: Mirek

Titulek: dýně Crown Prince

Hezký den,
moc by mě zajímalo z jakých dýní pochází dýně Crown Prince? Nevíte?Tím, že se jedná o hybrid, tak nelze sbírat semena, děkuji.

—————

Datum: 05.10.2013

Vložil: Jarka Pipková

Titulek: Re: dýně Crown Prince

Dobrý den, bohužel nevím. V odborné literatuře se podobná dýně jmenuje také "Sweet Grey".

—————

Datum: 02.09.2013

Vložil: Joska

Titulek: kosmetika z dýně

Slyšel jsem že se dělá kosmetika z dýně. Nevíte kde?

—————