Dýně - Statek u Pipků


Kniha návštěv

Datum: 28.10.2010

Vložil: Vladimíra Kašparová

Titulek: Dýně, dýně...

moc pěkné, poučné a zajímavé stránky. Tolik druhů dýní jsem ještě neviděla. Moc vám držím palce, "Ať vám dýně jdou". Samozřejmě ať se daří všem na vaší farmě.

—————

Datum: 24.10.2010

Vložil: Daniela s rodinou

Titulek: Úžasné odpoledne

Dozvěděla jsem se o "Dýňovém světě" úplně náhodou a ihned jsem měla jasný plán na víkendový výlet s rodinou;-)Všem se nám u Vás moc líbilo,děti byly nadšené ze slámoviště i stromoviště,houpaček,kukuřičného bludiště,oveček,štěňátka,dýní...prostě všechno...Samozřejmě i my jsme nakoupili spoustu dýní,jak na vydlabání na Halloween,tak jedlou-ktera ceka ve sklepě na zpracování-musím poděkovat za vstřícný přístup při našem nerozhodném výběru(člověk neví,kterou dýni vybrat,opravdu nepřeberné množství!),dále za recept na dýňovou polévku,na kterou se moc těším-ještě jsem nikdy nevařila-určitě dám vědět,jak jsem dopadla se svým kuchařským uměním:-D
Nafotili jsme spoustu fotek a doma stále prohlížíme tu nádheru,...všem mohu jen doporučit,příští rok přijedeme určitě znovu,ať se Vám daří!

—————

Datum: 21.10.2010

Vložil: Martina Češková

Titulek: kontakt

Dýně výborné, akorát bych pro ne úplně místní trošku zlepšila značení podél komunikací - přidala bych název vesnice - bylo by jednodušší hledání ;-) webovky super!!!

—————

Datum: 19.10.2010

Vložil: Božena Růžičková

Titulek: webovky

Vaše webové stránky se mi moc líbí, našla jsem inspiraci na dekoraci a 2 recepty, které mě zaujaly a vyzkouším je. Nicméně těším se až se k Vám přijedu podívat a něco nakoupit. Jen jsme se zeptala po okolí a hned jsem dostala odkaz na Vás. Je to skvělé a hlavně to mám k Vám blízko.

—————

Datum: 11.10.2010

Vložil: Štěpánka s rodinou

Titulek: Havl.Brod

Minulou sobotu jsem si jela pro dýni na strašidlo pro děti.Odjela jsem s 13 dýněmi,30 malými na ozdobu,dýněmi Hokaido na vaření a musím říct,že se po všech jen zaprášilo,sousedky mi je během dne rozebraly.Dýně se mi osvědčila i na vaření.Pipkovi jsou velmi milí, atmosféra výborná, bludiště v kukuřici super,děti jsme nemohli dostat domů.Přijedeme zase.Díky , těšíme se na výstavu dýní v Havl.Brodě!

—————

Datum: 03.10.2010

Vložil: Vlastimil Carda

Titulek: Nechat si to ujít by byla velká škoda

Zcela neplánovaně a víceméně náhodně jsem statek u Pipků minulou sobotu navštívil.Pastva pro oči a můj Nikon a potěšení pro duši.Krásní a jistě dobří lidé i mnohá zvířátka domácí.Do konce října tam ještě zavítám a nakoupím si pár malých,pěkných dýní pro radost,ozdobu a vzpomínku,než uplyne další rok do příští úrody.Snad bude i více času než tentokrát na více zážitků.Doporučuji všem kdo pojedete kolem!

—————